Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

DAVETDeğerli meslektaşlarım ve üreme alanında hizmet veren tüm profesyoneller,

Bu yıl içinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeni ile 4-8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız 9. Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi’ni, hepimizin daha sağlıklı günlerde buluşmasını umud ederek 10-14 Kasım 2021 tarihinde Titanic Kongre Merkezi, Belek’te gerçekleştirmek üzere erteliyoruz.

Bilgilerimizi paylaşmaya devam edebilmek ve sizlerden ayrı kalmamak için de 7-8 Kasım 2020 tarihlerinde, daha önce çok büyük bir başarı ve katılım ile gerçekleşen TSRM Online Sempozyum serimizin ikincisini gerçekleştireceğiz.

Kongrelerimizde geleneksel hale gelen bilimsel desteklerimize, online sempozyumumuzda da devam edeceğiz. Üçüncü ve dördüncü sene asistanlarımızdan başvuru yapan ilk 100 kişiye sempozyum katılım bursu sağlayacağız.

Ayrıca sözel ve poster bildirilerini bu yıl sunmak isteyen meslektaşlarımız da bildirilerini açılan sistem üzerinden gönderebileceklerdir. Online bildiri kitabımızı da sempozyum öncesinde katılımcılarımızın erişimine sunacağız.

Online sempozyumumuza ilaç ve tıbbi cihaz endüstrimiz de uydu sempozyumlar ve sanal stand alanları ile katılacaktır.
Tüm kayıtlı katılımcılarımız sempozyum sonunda sertifikalarını online olarak alabilecekler ve bunun yanında tüm oturumlara bir yıl boyunca erişim sağlayabilecektir.

Yönetim kurulumuz, danışma kurulumuz ve derneğimizin tüm kurullarında görev yapan ülkemizin değerli bilim insanları adına sizleri 7-8 Kasım 2020 tarihinde online sempozyumumuza davet ediyorum.

Sağlıklı günlerde buluşabilmek dileğimle,

Saygı ve sevgilerimle,

TSRM Başkanı
Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık